KUIDAS SÜNDIS BORTO?

Meie, viis Tallinna 21. Kooli õpilast, tulime mõttele asutada õpilasfirma juba 2018. aasta suvel. Asjaga hakkasime tõsisemalt tegelema uue kooliaasta alguses.

Õige idee leidmine ei olnud üldsegi nii lihtne, kui alguses lootsime. Pikapeale hakkas tekkima isegi tunne, et sellist ideed, mis kõigile huvi pakuks, ei olegi olemas. Ühel ilusal sügispäeval koolist lahkudes mõtles aga firma tegevjuht Johanna, kui ebamugav on kanda rasket käekotti käes ning et sellele võiks leiduda lihtne lahendus. Just sellest mõttesähvatusest hakkas meil idanema idee teha kott, mida saab kanda nii käes kui ka seljas.

Nii sündis Borto.

MEIST

Oleme viis energilist noort, kes hindavad kõrgelt kvaliteeti, innovatiivsust ja praktilisi lahendusi, mis väljenduvad nutikas disainis. Oma toodet luues peame silmas, et funktsionaalsusele keskendudes ei kannataks ka esteetiline välimus.
Meie eesmärk on tuua turule midagi uut ja teistsugust, mis praegusel moemaastikul oma värskusega eristuks. Usume, et stiilipuhas pärisnahast kott, mida saab kanda nii käes kui seljas, on selleks hea võimalus!

ÕF Borto Tegevjuht

Johanna Jõerüüt

Tegevjuht
Johanna kui tegevjuhi kätesse oleme usaldanud oma õpilasfirma rooliratta. Johanna paistab välja eelkõige oma kohusetundlikkuse ja töökuse poolest, samuti on ta sihikindel ning üdini pühendunud. Tänu temale püsib grupivaim kõrgel isegi kõige pingelistemas olukordades.

ÕF Borto Turundusjuht

Karmel Justina Loog

Turundusjuht
Justina kui turundusjuhi ülesandeks on esitleda ja reklaamida meie toodet ning kindlustada sujuvus koostööpartnerite ja klientidega suhtlemisel. Justina on julge ja rõõmsameelne ning tunneb end mugavalt mistahes inimtüüpidega suheldes. Peale selle on ta visa loomuga ning aitab meeskonna alati kõigist kividest ja kändudest üle.

ÕF Borto Tootejuht

Loviisa Remmelkoor

Tootmisjuht
Loviisa kui tootmisjuhi järjepideva valve all on tagatud meie toote kvaliteet ja valmimisprotsessi ladusus. Loviisa on täpne, organiseeritud ja eesmärgikindel inimene, kel on alati mõni lennukas idee varuks. Loomupärase realistina on just tema see, kes kogu tiimi alati kahe jalaga maa peal hoiab.

ÕF Borto Finantsjuht

Meeri Elisabeth Paltmann

Finantsjuht
Meeri kui finantsjuhi kohustuste hulka kuulub kogu firma rahalise poolega tegelemine, iseäranis raamatupidamine. Meeri on loogilise mõtlemise ja hea reaalainete taustaga, kuid osav ka kirjas ja sõnas. Ta on empaatiavõimeline ning soovib saavutada kõiges laitmatut tulemust.

ÕF Borto IT-Juht

Kaur Vali

IT-Juht
Kaur kui IT-juht haldab ja arendab meie veebilehte ning hoolitseb sotsiaalmeedia kontode eest, sest just temal on tehnika- ja veebidisaini vallas aukartustäratav kogemustepagas. Usaldusväärsel ja rahuliku meelega noormehel on hulganisti oskusi ka fotograafia- ja disainivaldkonnas, mis firmale alati marjaks ära kuluvad.

×

Cart