KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTTED

Küpsiste kasutamise põhimõtetes kirjeldame mis on küpsised, kuidas, miks ja milliseid küpsiseid me kasutame.

Me kasutame küpsiseid veebisaidil borto.ee, mis kuulub ÕF Bortole. Me salvestame küpsiseid iga seadme ja veebilehitseja puhul, millega meie saite külastatakse.

Me võime küpsiste kasutamise põhimõtteid muuta ilma ette teatamata. Lehekülje all olev kuupäev annab märku, millal on viimati põhimõtteid uuendatud. Kõik muudatused jõustuvad koheselt, kui küpsiste kasutamise põhimõtteid on uuendatud meie veebilehel.

Mis on küpsis?

Küpsis (cookie) on väike andmeelement, mis saadetakse veebisaidilt ja mis salvestatakse kasutaja veebilehitsejas, mobiiltelefonis või muus seadmes. Tänu küpsistele töötavad meie veebisaitidel paljud funktsionaalsused ja nende abil saame pakkuda sujuvamat kasutusmugavust. Me kasutame terminit „Esimese osapoole küpsised“ enda seadistatud küpsiste kohta ja terminit „Kolmanda osapoole küpsised“, kui need on seadistatud teiste tehnoloogia teenusepakkujate poolt.

Lisaks küpsistele võime kasutada ka teisi tehnoloogilisi lahendusi (näiteks pixel tags, web bugs, web storage jne), mis töötavad sarnaselt küpsistele. Selles küpsiste kasutamise põhimõtetes kasutame terminit „küpsised“ kõikide küpsiste ja sarnaste tehnoloogiliste lahenduste kohta.

Me oleme jaganud küpsised vastavalt kasutamise eesmärgi järgi. Me kasutame küpsiseid, mis on vajalikud selleks, et veebisait toimiks ja selleks, et mõõta veebisaidi töökindlust ja pakkuda personaalsemat kogemust ja küpsiseid, mis võimaldavad teha sihtturundust. Me jagame „esimese osapoole kogutud küpsiseid“ kolmanda osapoole tehnoloogia teenusepakkujatega, kes töötlevad neid andmeid ÕF Borto nimel. Rohkem infot andmete jagamise kohta leiad meie „Isikuandmete kaitse tingimustest“. Andmeid, mis on kogutud läbi kolmandate osapoolte küpsiste on osa selle kolmanda osapoole isikuandmete töötlemise põhimõtetest, mitte Borto isikuandmete töötlemise põhimõtetest.

Allpool oleme välja toonud erinevad küpsiste kasutamise kategooriad, mida meie saidil kasutatakse. Iga kategooria all on lahti kirjeldatud ka kõige rohkem kasutatavamad rakendused.

1. Funktsionaalsuse ja kasutajakogemuse küpsised

Need küpsised koguvad anonüümset informatsiooni selle kohta, kuidas külastajad meie veebisaiti kasutavad. Tänu nendele küpsistele saame parandada kasutajakogemust, pakkudes asjakohast sisu ja muutes seda, kuidas veebisait toimib või välja näeb. Need küpsised ei salvesta personaalset informatsiooni.

– Google Analytics (esimese osapoole küpsised) – alati aktiivne
Google Analytics küpsised registreerivad unikaalse ID ja koguvad statistilisi andmeid selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad. Samuti jälgib see kasutajaid eri seadmete ja turunduskanalite lõikes ning kogub andmeid külastajate seadmete kohta. Need küpsised ei salvesta personaalset informatsiooni

– Jetback (esimese osapoole küpsised) – alati aktiivne
Jetbacki küpsised registreerivad unikaalse ID ja koguvad statistilisi andmeid selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad. Samuti jälgib see kasutajaid eri seadmete ja turunduskanalite lõikes ning kogub andmeid külastajate seadmete kohta. Need küpsised jälgivad ostmist ja palju ostetakse. Need küpsised ei salvesta personaalset informatsiooni

Viimati muudetud 03.02.2019

×

Cart