KKK

Korduma kippuvad küsimused

Koti seest leiab eraldi toestatud arvutitasku, mis mahutab kuni 15 tollise sülearvuti, selleks et su sülearvuti ei saaks kotis kriimustada ega kahjustada muude asjade poolt. Lisaks on olemas tasku väiksemate asjade jaoks nt võtmed või kõrvaklapid.

Sobiva ja asjakohase nime valimine võttis palju aega ning nõudis pingsat mõttetööd. Me kaalusime mitmeid erinevaid variante, kuid lõpuks otsustasime nime Borto kasuks. Nimi borto pärineb ladinakeelsest sõnast porto, mis tähendab eesti keeles “kandma” ja täht b sümboliseerib ingliskeelset sõna bag (eesti keeles “kott”).

Kott mahutab 15 tollist sülearvutit, mitut raamatut ning ka kõike muud eluks vajalikku. Koti mõõtmed on 33x13x38 cm (laius-pikkus-kõrgus), sangad on 70cm pikad.

Me kasutame oma koti jaoks väga unikaalset nahka, mis on väga pehme ja siidjas. Lisaks sellele on kott poolmatt, mis tähendab seda, et sinna tekivad kriimud. Kuid ärge olge hirmutatud, neid on väga lihtne ära saada, vaja on vaid kergelt käega üle tõmmata.

Meie katsetuste kohaselt kannab meie kott ilusti 8kg esemeid. See peaks oleme piisav igapäevaseks kasutuseks.

Esialgu hindame tarneajaks kuni 15 tööpäeva, seda muidugi juhul, kui ei ilmne ootamatuid tootmis- või tarneprobleeme. Probleemide puhul me teavitame teid.

See on mõlemat. Nimelt on tegu kaks-ühes kotiga. Tänu karabiinidega süsteemile on võimalik Bortot kanda käekotina, kuid kui kott läheb raskeks, on seda võimalik tõsta ümber seljakotiks.

Borto on kallis, kuna see on toodetud väga kallist ja kvaliteetsest pärisnahast. Võrreldes lähimate konkurentidega on Borto tegelikult odav, kuna mujam müüdud meie kotiga mingil määral sarnane kott maksab umbes 500 eurot.

Enamus nahast, mida kasutame on pärit Itaaliast, aga mõned üksikud variandid on ka Hispaaniast ja Hollandist. Me ei telli nahka, vaid kasutame jalatsivabrikusse näidisteks hangitud, kuid seisma jäänud nahku. Sel moel me säästame loodust kasutades ära seisma jäänud otstarbeta nahka.

Põhiliselt otsustasime sellise toote turuletoomise kasuks justnimelt enda vajaduse põhjal.
Täpsema loo leiab siit!
Me soovisime teha midagi, mida polnud keegi enne teinud, me tahtsime iseendale püstitada väljakutse, teha midagi, mida me polnud keegi kunagi teinud.

Borto pelgab natukene vihma! Kuna tegemist on pärisnahaga, siis enamus nahahooldusvahenditest toimivad selle peal. Kui on teada, et on oht sattuda vihma kätte, siis me soovitame teha kott üle vetthülgava spreiga. Aeg-ajalt sobib kasutada universaalset nahapuhastusvahendit, mida võib leida igast kingapoest.

Meie kott on disainitud koostöös professionaalsete nahadisaineritega ja seda õmblevad väga oskuslikud õmblejad. Samuti me vaatame iga koti üle ning teeme vastavalt täiustusi.

×

Cart